Tennis RSS

Dagelijks het laatste tennisnieuws selectief voor jou verzameld!

Vintage-tennis laat Hiaten bruisen! – hendrik-ido-ambacht de Kombinatie (persbericht) (Blog)


hendrik-ido-ambacht de Kombinatie (persbericht) (Blog)

Vintage-tennis laat Hiaten bruisen!
hendrik-ido-ambacht de Kombinatie (persbericht) (Blog)
Hiaten's pr-vrouw Karin le Hen genoot er met volle teugen van. "Een geweldige avond!", stelt ze euforisch vast. "Pure promotie voor tennis in het algemeen en onze club in het bijzonder. Met dank aan een mooie groep vrijwilligers die dit vintage-event ...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vintage-tennis laat Hiaten bruisen! – hendrik-ido-ambacht de Kombinatie (persbericht) (Blog)


hendrik-ido-ambacht de Kombinatie (persbericht) (Blog)

Vintage-tennis laat Hiaten bruisen!
hendrik-ido-ambacht de Kombinatie (persbericht) (Blog)
Hiaten's pr-vrouw Karin le Hen genoot er met volle teugen van. "Een geweldige avond!", stelt ze euforisch vast. "Pure promotie voor tennis in het algemeen en onze club in het bijzonder. Met dank aan een mooie groep vrijwilligers die dit vintage-event ...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *