Tennis RSS

Dagelijks het laatste tennisnieuws selectief voor jou verzameld!

Open Huis Senioren Tennis – DeStadAmersfoort.nl


Open Huis Senioren Tennis
DeStadAmersfoort.nl
Onze vereniging speelt op de locatie bij Theo Meijer Sport in Leusden en heeft nog ruimte voor nieuwe leden. Senioren Tennis is een recreatieve vereniging met leden vanaf 35 jaar. We beschikken over 2 binnenbanen die het hele jaar gebruikt kunnen ...

en meer »

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Open Huis Senioren Tennis – DeStadAmersfoort.nl


Open Huis Senioren Tennis
DeStadAmersfoort.nl
Onze vereniging speelt op de locatie bij Theo Meijer Sport in Leusden en heeft nog ruimte voor nieuwe leden. Senioren Tennis is een recreatieve vereniging met leden vanaf 35 jaar. We beschikken over 2 binnenbanen die het hele jaar gebruikt kunnen ...

en meer »

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *