Open Huis Senioren Tennis – DeStadAmersfoort.nl


Open Huis Senioren Tennis
DeStadAmersfoort.nl
Onze vereniging speelt op de locatie bij Theo Meijer Sport in Leusden en heeft nog ruimte voor nieuwe leden. Senioren Tennis is een recreatieve vereniging met leden vanaf 35 jaar. We beschikken over 2 binnenbanen die het hele jaar gebruikt kunnen ...

en meer »

Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
Open Huis Senioren Tennis – DeStadAmersfoort.nl


Open Huis Senioren Tennis
DeStadAmersfoort.nl
Onze vereniging speelt op de locatie bij Theo Meijer Sport in Leusden en heeft nog ruimte voor nieuwe leden. Senioren Tennis is een recreatieve vereniging met leden vanaf 35 jaar. We beschikken over 2 binnenbanen die het hele jaar gebruikt kunnen ...

en meer »

Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
LIKE! ons op FACEBOOK!

FOLLOW! ons op TWITTER!